"HDFİLM" SEÇENEĞİ ÇALIŞMAZSA, DİĞER ALTERNATİFLERİ KULLANIN

google'de ara Dunkirk 2017 filmi full izle

Dunkirk 2017 filmi full izle
Yönetmen : Oyuncular : ,, Filmin Türü : 2017 Filmleri, Aksiyon-Macera Filmleri, Editörden, IMDB 7+ Filmler, Savaş Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler Ülkesi ve Yapım Yılı: 2017 - ABD Süresi : 100 dk. (Dakika) IMDB Puanı : 8.7 İzlenme Sayısı : 304414 kişi
Dunkirk 2017 Filmi Türkçe Dublaj Full Hd izle

Dunkirk türkçe dublaj izle

Not: Film sinema çekimidir. Yeni ses ve görüntü çıktıkca yenilenecektir. Dunkirk konusu: İkinci Dünya savaşı devam ederken, Belçika, İngiltere, Kanada ve Fransa birliklerinden oluşan müttefikler ordusu Almanlar tarafından kuşatılır ve savaşın tarihine geçecek önemli olaylandan birisi olan ve savaşın kaderini belirleyen Dunkerque Tahliyesi başlar... Dunkirk, Dunkerque Tahliyesi'nin öncesi ve sonrasında yaşananları konu alıyor.

Dunkirk 2017 izle

2017 ABD yapımı olan Dunkirk filmi; aksiyon, dram, savaş türlerinde 21 temmuz 2017 tarihinde izleyiciyle buluşmuştur. Christopher Nolan, yönetmen ve senaryoda yer alırken, filminin başrollerinde Mark Rylance, Kenneth Branagh ve Tom Hardy yer alıyor, ayrıca filmin kadrosunda Jack Lowden, Aneurin Barnard gibi isimlerde yer almaktadır.
Hdfilmsitesi editör yorumu: İngiliz askerleri Fransa'da Alman askerleri tarafından esir alınmıştır. Dinamo adı verilen operasyonla askerler kurtarılmıştır. Bu olay Dunkerque tahliyesi olarak tarihteki yerini alırken, askerlerini kurtaran İngiltere dahada güçlenmiş ve savaşın kaderi değişmiştir. Dunkirk filmide bu olayı izleyiciye aktarmaya çalışmıştır. Kişisel fikrimdir ki 2017 yılının en iyilerinden olmaya aday.
player üst reklam

Yorum Bölümü

Kerem 2017-07-24  03:04

Filmi bugün sinemada izledim. İngilizlerin korkaklığını anlattığı ve bununla övündüğü anlam veremediğim film. Tabi filmin hakkını vermek lazım eski zaman savaşlarının nasıl olduğunu hangi şartlarda sürdüğünü öğrenmek için çok güzel bir film fakat seyir zevki bakımından sınıfta kaldığını düşünüyorum bu filme aldığı yüksek puan ve oyuncu kadrosu ve tabi ki nolan faktörüyle gitmiş olsam da filmden çıktıktan sonra ben niye bu filme girdim keşke transformers a girseydim bari arabaların dövüş sahnelerinin efektleri güzel konusu olmasa da seyir bakımından zevk alır uyumazdım.

Spoiler Ekle

Benzer Filmler

Deadly Detention - The Detained Türkçe Altyazılı izle
Deadly Detention – The Detained Türkçe Altyazılı izle Altyazı IMDB: 5.0
Baadshaho 2017 Filmi Türkçe Altyazılı izle
Baadshaho 2017 Filmi Türkçe Altyazılı izle Altyazı IMDB: 5.6
99. Hücre Bloğunda Kavga 2017 Türkçe Altyazılı izle
99. Hücre Bloğunda Kavga 2017 Türkçe Altyazılı izle Altyazı IMDB: 7.3