google'de ara Mevsimler belgeseli türkçe dublaj izle

Mevsimler belgeseli türkçe dublaj izle

Mevsimler belgeseli türkçe dublaj izle

Yönetmen : , Oyuncular : Filmin Türü : 2015 Filmleri, Belgesel Filmler, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Dublaj Filmler Ülkesi ve Yapım Yılı: 2015 - Fransa, Almanya Süresi : 97.dk (Dakika) IMDB Puanı : 7.1 Film Dili: Dublaj İzlenme Sayısı : 75106 kişi

Mevsimler izle

Dünyamız ilk yaratıldığında dört bir yanı denizler ve buzullarla kaplıydı. Daha sonra buzullar erimeye ve sular çekilmeye başladıkça, yaşamda ortaya çıkmaya başlar. Gür ormanlar, nehirler, buzlarla kaplı dağlar vs...Hayvanlar doğal ortamlarında yaşarken, insanoğlu tüm dünyaya hükmetmeye başlar ve doğanın dengesini bozar...

Mevsimler belgeseli izle

Mevsimler belgeseli 2015 Fransa, Almanya ortak yapımıdır. Orjinal adı Les saisons olup 27 ocak 2016 tarihinde izleyiciyle buluşmuştur.Belgeselin yönetmenliğini Jacques Perrin, Jacques Cluzaud ikilisi yapmıştır.
Hdfilmsitesi editör yorumu: Gezegenimizin geçmişinde neler yatıyor? Mevsimler nasıl ortaya çıkmış ve zamanla nasıl değişikliğe uğramıştır? İnsanoğlu doğaya nasıl zararlar vermektedir...Tüm bu soruların cevaplarını mevsimler belgselinde bulacağız.Gayet akıcı, insanı sıkmayan ve doğal güzelliklerle içimizi ferahlatacak.
Mevsimler belgeselini türkçe dublaj 720p hd izleyebilirsiniz. Yağiz arkadaşımızın isteği üzerine eklenilmiştir. Yorumlarınızı bekliyoruz, iyi seyirler dileriz.

Yorum Bölümü

Kadir Yaman 2017-07-15  16:50

Sn. Mert bu yorumunuz yanlış bilgiler içeriyor. Sitemizin hiç bir materyalinde virüs yoktur olamaz. Zira virüs gibi zararlı kodlar olsaydı en başta google siteyi banlar girişi engellerdi. Open gibi izleme seçeneklerinde playerde açılan reklamlar bizim değil. Openload.co nun kendi reklamıdır ve malesef onları engelleme şansımız yok. Bizim reklam sayımız belli 6 tane reklamdan başka reklamımız yok altınız tekrar çiziyorum Open gibi playerlerden açılan reklamlar bizim kontrolümüz dışındadır.
Filmlere gelince, herkesin film tarzı farklı olabilir, saygı duyuyoruz. Biz güncel yeni çıkan filmleri ekliyoruz. Umarım bundan sonra bol aksiyonlu hareketli filmler çıkar ve bizde ekleriz.
F

mert 2017-07-15  02:48

SEVGILI ADMIN ARKADASIM YILLARDIR SIZIN SITENIZDE FILM IZLERIM KALİTENIZDEN ÖDÜN VERMIYORSUNUZ DIYE VE ŞUGAN ŞAŞKINLIKTAYIM YUKARDA IZLEMEYE CALIŞTIGIM BELGESEL VİRÜS DOLU VE PC GUVENLIGIM OLMASA CÖKMÜŞTÜ PCEM LTFN DAHA DIKKATLI OLUN VE SAYFANIZI VİRÜSLÜ REKLAMLARLA DOLDURMUŞŞUNUZ YILLARIN SITESISINIZ LTFN KALİTE DÜŞÜRMEYIN CEVREMDE SİZİN SİTENIZI ÖVERKEN İZLETIRKEN BANA GERİ VİTES YAPTIRMAYIN RİCAM SAYFA DUZENLEYIN VE KALİTELİ FILMLERINIZI DÜŞÜRDÜNÜZ DRAM DOLU VE DURGUN FILMLER KOYMAYA BASLADINIZ BU İZLENME KAYBI YARATIR DAHA AKTİF FILMLER BEKLIYORUZ SİZİ SÜREKLI İZLEYEN TAKIP EDEN BIRIYIM RİCAMDIR saygılar

Spoiler Ekle

Benzer Filmler

Pottersville 2017 Türkçe Dublaj izle
Pottersville 2017 Türkçe Dublaj izle Türkçe Dublaj IMDB 5.9
Pes Etme 2017 Türkçe Altyazılı izle
Pes Etme 2017 Türkçe Altyazılı izle Türkçe Altyazılı IMDB 7.2
Noel Mirası 2017 Türkçe dublaj izle
Noel Mirası 2017 Türkçe dublaj izle Türkçe Dublaj IMDB 5.8
Barry Seal: Kaçakçı 2017 Türkçe Dublaj izle
Barry Seal: Kaçakçı 2017 Türkçe Dublaj izle Türkçe Dublaj IMDB 7.2
Aramızdaki Sözler 2017 izle
Aramızdaki Sözler 2017 izle Türkçe Dublaj IMDB 6.3
Diş Perisi 2003 izle
Diş Perisi 2003 izle Türkçe Dublaj IMDB 5.0